1 Milyon İstihdam Projesi’ne eğitim ve istihdam desteği

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 1 Milyon İstihdam Projesi kapsamında işe alım yapmaya başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Vestel, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın 1 Milyon İstihdam Projesi kapsamında işe alım yapmaya başladı. Vestel Perakende Akademisi tarafından verilen eğitimlerle sektöre nitelikli eleman kazandırılmasının yanı sıra istihdama da katkı sağlanıyor.

Vestel, sektörde yaşanan nitelikli eleman ihtiyacına cevap vermek ve istihdama katkı sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun ortak geliştirmiş olduğu ‘1 Milyon İstihdam Projesi’ kapsamında, Vestel Perakende Akademisi tarafından verilen eğitimlerle sektöre dijital perakende uzmanları yetiştiriliyor.

Vestel Perakende Akademisi’nin kurum içi eğitmenleri tarafından özel olarak hazırlanan dijital eğitim serisi üniversite mezunları ve adaylarını hedefliyor. Vestel Perakende Akademisi Dijital Perakende Uzmanlığı eğitimini ve işe alım süreçlerini başarıyla tamamlayan kişiler şirkette istihdam edilecek.

‘Sektörde yol gösterici olma’ hedefiyle kurulmuş olan ve bugüne kadar ödüllü birçok eğitim hizmetiyle sektöre değer katan Vestel Perakende Akademisi’nin kurum içi eğitmenleri tarafından özel olarak hazırlanan dijital eğitim serisi üniversite mezunları ve adaylarını hedefliyor. Vestel Perakende Akademisi Dijital Perakende Uzmanlığı eğitimini ve işe alım süreçlerini başarıyla tamamlayan kişilerin Vestel’de istihdamı sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir