Gürok, isim ve logo değişikliğine gitti

İş hayatında 74. yılını geride bırakan Gürok Holding, isim ve logo değişikliğine giderek kurumsal kimliğini ve imajını yeniledi.

Gürok’tan yapılan açıklamaya göre, sofra camı ve cam ambalajdan kiremite, turizmden yapıya kadar farklı sektörlerde faaliyet gösteren Gürok Grubu, son yıllarda hız verdiği yatırımlarını ve dönüşüm sürecini yenilenen kurumsal kimliğiyle bir adım öteye taşıyor.

Grup çatısı altında dünyanın en büyük 5. sofra camı markası konumunda olan LAV, cam ambalaj üreticisi GCA, Gürok Kiremit, turizm sektöründe faaliyet gösteren Ali Bey Hotels & Resorts, ultra lüks segmentte yer alan JOALI Maldives ve JOALI BEING, yapı sektöründe de Lapis Yapı markaları yer alan Gürok, adını da Gürok Holding’den Gürok Grup’a dönüştürdü.

“Sınırsız düşün, cesur davran, iyi yap”

Gürok Grup’tan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Yönetim Kurulu Başkan Vekili Esin Güral Argat, 1948 yılında Kütahya’da faaliyete geçmeleri ile birlikte; sanayi, turizm ve yapı sektörlerindeki uzmanlık alanlarını genişleterek Türkiye’yi ileriye taşıyan projeleri hayata geçirdiklerini belirtti.

Argat, daha güçlü ve yenilikçi bir grup inşa etmek için çıktıkları yolculuklarında, kendilerini üç temel ilkenin motive ettiğini belirterek, “Sınırsız düşün, cesur davran, iyi yap’… Kütahya’dan yola çıkarak tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan markalarımızla yer aldığımız tüm sektörlerde, kendini tekrar etmeyen özgün, yenilikçi ürün ve hizmetlerle deneyimi sıradanın ötesine taşımak için çalışıyoruz. Köklü mirasımız ve gelecek arasında bir köprü vazifesi üstlenerek paydaşlarımız, toplumumuz, ülkemiz, daha yaşanılır bir dünya ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanıyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve tüm paydaşlarımızla bu hedefe ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Alışılmış düşünce kalıplarının dışına çıkıyoruz”

Marka olarak yeni kurumsal kimliklerinin, değişim ve dönüşüme öncülük etme misyonlarını temsil ettiğini dile getiren Argat, “Ürün ve hizmet ürettiğimiz tüm sektörlerde, yaptığımız her işin kaynağında sınırsız düşünebilmenin izleri var. Müşteri ihtiyaçlarını sürekli olarak takip ediyor, veri odaklı yaklaşımımızı her sektöre taşıyoruz. Bu sayede potansiyel hizmet alanlarını daha hızlı keşfediyor hep birlikte gelişiyor ve yeni ürün hizmet ya da sektörlere odaklanıyoruz.. Sınırlarımızı her gün zorlayarak ve her koşulda olumlu düşünerek fikirlere verdiğimiz değeri faaliyetlerimizle yaşatıyoruz. İyi hizmet, uzman ekiplerden; uzman ekipler, güçlü kültürlerden doğar. Çalıştığımız her yeteneğin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak kurum kültürümüzün özünde var. Sürdürülebilir bir gelecek için, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetlerle hayata ve doğaya değer katmak için çalışıyoruz” değerlendirmelerinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir