Şişecam Glasstool ile yeni bir dönem başlattı

Şişecam’ın yenilikçi ürünleri ve kullanıcı dostu ara yüzüyle Şişecam GlassTool, sektör profesyonellerinin kullanımına açıldı. Birçok yeni özellik ve sürükle-bırak çalışma prensibi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak.

Şişecam’ın yaygın olarak kullanılan ‘Performans Hesaplayıcı’ web sitesi ve mobil uygulamalarında oluşturulan kombinasyonlar ‘Şişecam GlassTool’ ile artık daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulabilecek. Wen site ile kullanıcılar artık cam performanslarına da eksiksiz bir şekilde erişme imkânına sahip olacak.

Şişecam’ın yeni platformundan, düzcam ürünlerinin kalınlık ve özelliklerini değiştirerek oluşturulan kombinasyonların ışık geçirgenliği, solar faktör, U değeri gibi performanslarına ulaşılabiliyor.

‘Şişecam GlassTool’ ile kullanıcılara, çok katmanlı hesaplama prensibiyle daha geniş bir skalada performans hesaplama, ölçü birimini ‘mm’ veya ‘inç’ seçme, Avrupa (EN) ve Amerika (NFRC) standartlarıyla hesaplama, farklı açılara sahip cepheler için açı değiştirip performans hesaplayabilme gibi birçok imkân sunuluyor.

Yine sitenin hızlı arama seçeneği ile ürünlere kolay erişim, CE belgelerine ve BIM Objelerine hızlıca erişebilme, performans sonuç sayfasını PDF olarak indirebilme, proje ve şablon kaydedebilme, çöp kutusu ile silinenleri geri alabilme gibi seçenekler de GlassTool ile birlikte sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Şişecam GlassTool ile kullanıcılara:

  • Çok katmanlı hesaplama prensibiyle daha geniş bir skalada performans hesaplama
  • Ölçü birimini “mm” veya “inç” seçme
  • Avrupa (EN) ve Amerika (NFRC) standartlarıyla hesaplama
  • Farklı açılara sahip cepheler için açı değiştirip performans hesaplayabilme
  • Hızlı arama seçeneği ile ürünlere kolay erişim
  • CE belgelerine ve BIM Objelerine hızlıca erişebilme
  • Performans sonuç sayfasını PDF olarak indirebilme
  • Proje ve şablon kaydedebilme, çöp kutusu ile silinenleri geri alabilme imkânı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir