3. TYBA Yacht Charter Show D-Marin Göcek, Fethiye’de başladı

Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA) ile D-Marin Göcek Marina iş birliğinde Fethiye’de düzenlenen “3. TYBA Yacht Charter Show D-Marin Göcek”e, boyları 20 ile 50 metre arasında değişen yaklaşık 65 lüks tekne katılıyor.

Akdeniz yat turizminin önemli organizasyonları arasında gösterilen etkinlikte, uluslararası yat kiralama firmalarının ve Türk firmalarının, yerli ve yabancı teknelerle bir araya gelerek iş hacimlerinin karşılıklı olarak çoğaltılmaları hedefleniyor.

Türkiye başta olmak üzere İtalya, Yunanistan, ABD, Almanya, İngiltere’nin de arasında yer aldığı 20 ülkeden sektör temsilcileri katılım sağladığı yat şov, 10 Mayıs’ta sona erecek.

TYBA Yönetim Kurulu Başkanı Güneş Aysun, bando takımının geçiş töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmasında çoğunluğu Bodrum’dan olan 83 kurumsal üyeleri bulunduğunu kaydetti.

Sektör profesyonellerine yönelik olarak düzenlenen organizasyon ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin Türkiye’deki ticari yatçılık filosunu en iyi şekilde temsil edeceğini düşündükleri belirten Aysun, amaçlarının Türk ticari yatçılığıyla ilgili tüm alanlar için profesyonel hizmet seviyesini yükseltmek ve Türkiye’yi ticari yatçılıkta dünyada olduğu yerden daha iyi hale getirmek olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir