Abdi İbrahim, Metaverse Evreninde

Gelişen teknoloji ve çağa ayak uyduran Abdi İbrahim, Türk ilaç sektöründe yine bir ilke imza atarak Metaverse’e giriş yaptı.

Abdi İbrahim, çağa ayak uydurarak dijital teknolojileri iş süreçlerine adapte ediyor. Marka, oluşturduğu NFT koleksiyonunun ardından dünya ilaç sektöründe yine bir ilke daha imza atarak, blok zincir üzerine inşa edilmiş binasıyla Metaverse’e giriş yaptı.

En popüler Metaverse’ler arasında yer alan blok zincir alt yapılı Decentraland’de, 120 -4 parselinde kendi yapısını oluşturan Abdi İbrahim, yapının bir katında kolaj sanatçısı Selman Hoşgör’ün eserlerinden oluşan ‘The Journey of Healing’ NFT koleksiyonunu sergiliyor.

Popüler platform decentraland’ı kullanılacak

Abdi İbrahim’in Metaverse’de yer alan yapısı İstanbul Maslak’taki Genel Müdürlüğü’nün mimari görünümünden ilham alınarak özel bir teknikle tasarlandı. Abdi İbrahim önümüzdeki dönemde bu yapısını, kurum içi etkinliklere ev sahipliği yapacak şekilde de kullanılacak.

‘HEAL2030’ sürdürülebilirlik stratejisinin dijitalleşme başlığı altındaki ilk önemli projesini ‘The Journey of Healing’ NFT koleksiyonuyla gerçekleştiren Abdi İbrahim, Web 3.0 ve blok zincir üzerine inşa edilen merkeziyetsiz meta evrenlerin şekillendireceği gelecek için Türk ilaç sektörünün öncüsü olarak hazırlıklarını sürdürüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir