Kahve Dünyası, Dubai’de 14’üncü yurt dışı mağazasını açtı

Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve zinciri olarak yurt dışında da yatırımlarına devam eden Kahve Dünyası, 14’üncü yurt dışı mağazasını Dubai’nin merkezi lokasyonları arasında yer alan Dubai City Center Mirdif’te açtı.

Türkiye’de 37 ilde 250’ye yakın noktada hizmet veren Kahve Dünyası, yurt dışı yatırımlarını da sürdürüyor. Yurt dışında 14’üncü mağazasını Birleşik Arap Emirlikleri’nde açan Kahve Dünyası, Dubai City Center Mirdif’te misafirlerine hizmet vermeye başladı. Kahve Dünyası, 2022’nin başından bu yana Dubai ile birlikte toplamda 9 yeni mağaza açtı.

Misafirleriyle buluşma noktalarını artırmaya odaklanan Kahve Dünyası, 2022’nin başından bu yana Dubai ile birlikte toplamda 9 yeni mağaza açtı. Ankara, Eskişehir ve 1915 Çanakkale Köprüsü’ne ev sahipliği yapan Lapseki’de hizmete açılan Algötür noktalarının yanı sıra İstanbul’da da İKSV’nin binasında ve Capitol Alışveriş Merkezi’nde de yeni Kahve Dünyası Algötür noktaları misafirlerine hizmet vermeye başladı.

“Yurt dışındaki ilk mağazamızı 2011 yılında Londra’da açtık“

Türkiye’de 250’ye yakın, yurt dışında ise 14 noktada misafirlerine hizmet verdiklerini belirten Kahve Dünyası Genel Müdürü Kaan Altınkılıç, Körfez ülkelerinin yanı sıra ABD ve Uzakdoğu gibi rotaları da radarlarına aldıklarını kaydederek “Yurt dışındaki ilk mağazamızı 2011 yılında Londra’da açtık. Romanya, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Dubai’de yeni açılan ikinci mağazamız ile birlikte yurt dışında 14 noktada misafirlerimize hizmet veriyoruz. Pandemi nedeniyle son iki yılda yurtdışına odağımızı biraz yavaşlatmak durumunda kalsak da ABD, Avrupa, Uzakdoğu’ya açılmak gibi planlarımız ajandamızda yer alıyor” diye konuştu.

“Ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz”

Altınkılıç, Dubai’deki yeni mağazalarını yurt dışındaki bazı noktalarında olduğu gibi masterfranchise olarak hizmete açtıklarını ifade ederek “Sektörde pek çok özelliğimizle ayrışıyoruz çünkü konsept gereği benzersiz bir mağazacılık deneyimi sunuyoruz; kahveden çikolataya, dondurma, unlu mamullerimizle ve paketli ürün gamıyla bini aşkın çeşitle servis veriyoruz. Ürünlerimizi kendimiz üretiyor, kaliteden asla taviz vermiyoruz ve en iyi ham maddeleri kullanıyoruz. Değişen tüketici taleplerine üretici kimliğimiz ile hızlı cevap vererek beklentiyi en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz. Ürünlerimizin neredeyse tamamı İstanbul’dan gönderiliyor, bu sayede Dubai’deki misafirlerimize Türkiye’de sunduğumuz pek çok çeşidi aynı lezzet ve kalitede ulaştırabiliyoruz” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir