Doğtaş yurt dışı yatırımlarını sürdürüyor

Mobilya sektöründe öncü beş markası ile aynı çatı altında tüm dünya için üretim yapan Doğtaş Mobilya, Fransa’da 4. mağazasını açtı.

Yurt dışı yatırımlarını sürdüren Doğtaş, dördüncü mağazasını Paris’te açarak yepyeni koleksiyonlarını yurt dışı müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Doğanlar Mobilya Grubu’nun lider markası Doğtaş; Fransa’daki dördüncü, yurtdışındaki 54. mağazasını Paris Pierrefitte Sur-Seine bölgesinde 1000m2’lik bir alanda açtı. Doğtaş, Eylül ayı içerisinde de Londra’nın Wimbledon bölgesinde ikinci mağazasını açmayı hedefliyor.

Mağazanın açılışında konuşan Doğanlar Mobilya Grubu CEO’su İsmail Doğan, “Babamız Ali Doğan’ın 70’li yıllarda Biga’da temellerini attığı, bugün 35 ülkede, 54 mağazayla adını duyuran Doğtaş markamızın, mobilya sektörünün önemli oyuncuları arasında yer almasından gurur duyuyoruz” dedi.

Doğtaş’ın, küresel bir marka olma yolunda attığı emin adımlarla bugün Türkiye’nin yanı sıra New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde mobilya sektörüne yön veren, trend belirleyen değerli bir konuma sahip olduğunu kaydeden Doğan, 2022 yılını, yurt dışında 60’a yakın mağaza ile kapatmayı hedeflediklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir