‘Pazarama’ ile e-ticaretteki iddiasını büyütüyor

Türkiye İş Bankası, online alışveriş platformu Pazarama ile e-ticaretteki iddiasını artırarak devam ettiriyor. Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, “Dijital çağın gereklilikleri ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda Bankamızın finansman ve ödeme çözümlerindeki gücünü e-ticaret alanındaki yetkinliklerimizle birleştirerek ilerliyoruz” dedi

Türkiye İş Bankası’ndan yapılan açıklamada; bankanın, doğrudan iştiraki olan Trakya Yatırım Holding üzerinden Pazarama’daki yatırımını büyütme kararı aldığı belirtildi.

Başlangıçta Maximum Mobil uygulaması içerisinde yolculuğuna başlayan Pazarama, hem Maximum Mobil hem de pazarama.com internet sitesinde faaliyetini sürdürüyor.

Pazarama, milyonlarca ürüne kolayca ulaşılabilen ‘online alışveriş özelliği’nin yanı sıra; kullanıcılarına araçtan inmeden akaryakıt ödemesine, online market siparişinden sinema bileti alımına ve ulaşım kartlarına para yüklenmesine kadar günlük hayatı kolaylaştıran pek çok hizmet sunuyor. Pazarama ekosisteminde ayrıca Pazarama Tatil markası üzerinden uçak bileti alımı ve otel rezervasyonu da yapılabiliyor.

Pazarama’yla kullanıcılara sorunsuz online alışveriş deneyimi sunduklarını kaydeden Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak,  “İçinde bulunduğumuz dijital çağın gereklilikleri ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda Bankamızın finansman ve ödeme çözümlerindeki gücünü e-ticaret alanındaki yetkinliklerimizle birleştirerek ilerliyoruz. Pazarama’daki iddiamızı gerçekleştirmek için tahsis edilecek kaynak ile hem ticari hem de bireysel kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlayacak hizmetler ve çözümler sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir