Sur Yapı, turizm sektöründe

Gayrimenkul, perakende ve enerji sektörlerinde sahip olduğu deneyimi turizm sektörüne taşıyan Sur Yapı, Sur Yapı Tatil Evleri Projesi ile Antalya’da 4 mevsim tatil imkânı sunuyor.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesi’nden devre mülk alanlar, tapulu devre mülklerinde resepsiyondan oda servisine, SPA&Wellness’dan özel plaja, tematik havuzlardan aquapark’lara kadar tesisin tüm imkânlarından yararlanabiliyor. Geniş balkonlu ve birçok kişinin konaklamasına imkân tanıyacak şekilde tasarlanan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da 1+1 evler 4 kişi, 2+1 evler 6 kişi, 3+1 evler ise 8 kişi kapasitesine sahip olacak.

Devre mülklerin 4 mevsim tatil yapma imkânı sunduğunu belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, 24 ay vade farksız taksit avantajıyla projeden devre mülk alınabileceğini söyledi.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesi’ni tasarlarken odak noktalarının 4 mevsim tatil olduğunu belirten Elmas, “Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda tatil beklentilerinin tümünü ‘dört mevsim tatil’ formuyla Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da devre mülk alıcısına sunuyoruz. 5 yıldızlı resort konseptiyle tasarladığımız tesiste devre mülk sakinleri her mevsime uygun tematik havuzlarımız ile sonbahar ve kış aylarında ısıtmalı havuzlardan faydalanırken, ilkbahar ve yaz aylarında özel plaj ve aquapark’tan yararlanabilecek. Kepez Kent ormanına komşu konumuyla orman aktivitelerini de beraberinde sunan Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan alınacak tapulu devre mülkler günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkânı da oluşturacak” ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya Projesinin kendine ait bir plajı bulunduğunu da kaydeden Elmas, “Özel plajımız, Türkiye’nin en güzel plajlarından biri olan Konyaaltı sahilinde yer alıyor. Misafirlerimiz ilkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde ücretsiz servislerle özel plajdan faydalanabilecekler” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir