Türkiye’nin organik ve doğal ürünleri dünyaya sergilenecek

Üretici sayısı bakımından Avrupa’da 1’inci, dünyada 8’inci sırada yer aldığımız organik ürünler sektörünün Türkiye’deki tek fuarı Exponatura Yeni Nesil Beslenme & Yenilenebilir Kozmetik temasıyla 6-9 Ekim 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde sektör temsilcilerini bir araya getirecek.

Organik gıda ve ekolojik ürünler pazarındaki yeni trendlerin geniş bir ürün yelpazesiyle sergileneceği dev fuarda binlerce ziyaretçi ve katılımcı ağırlanacak.

Son yıllarda yükselen tüketici farkındalığı organik ve doğal ürünlere olan talebi artırırken, sektör tüm dünya genelinde rekor hızla büyüyor. Bu yıl 12.’ si düzenlenecek olan Exponatura fuarı, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yetişen şifalı, doğal ve organik ürünler, beslenme ve diyet ürünler, vejeteryan – vegan ürünler, bitkisel kozmetik ve güzellik, doğal tedaviler – bitkisel ilaçlar ve içecekler gibi birçok bitkisel ürün firmasını bir araya getirerek, organik ürünler alanında yapılan çalışmaları dünyaya sergilemek adına katılımcılara yeni fırsatlar sunacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir