67. yılını çalışanlarıyla kutladı

Nirvana, Crystal Hotels ve Ar Yıldız markalarını bünyesinde bulunduran Kilit Şirketler Grubu, 67.yılını Nirvana Cosmopolitan’da yer alan yeni girişimi Cosmos Theatre’da özel bir programla çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Kilit, Tuncay Kilit, Taner Kilit konuşmaları ile başlayan kutlamada, şirkette uzun yıllar görev alan çalışanlara ödülleri takdim edildi.

Crystal Band’ın beğenilen performansının ardından Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kilit, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncay Kilit, Yönetim Kurulu üyesi Taner Kilit ve üçüncü kuşak Yönetim Kurulu Üyeleri Turan Kilit, Tolga Kilit, Nurten Kilit, Pelin Kilit Hüner ve Günay Kilit Şahin katılımıyla gerçekleşen pasta kesimi ile kutlamaya devam edildi. .  

“Güçlü bir kadro ile üreterek ve yenilenerek yolumuza devam ediyoruz”

Kilit Ailesi’nin Galeri Kristal Çarşı Mağaza ile başlayan esnaflık sanatını bugünlere üzerine hep koyarak, daha çok çalışarak ve tecrübelerini biriktirerek getirdiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kilit konuşmasında, “Köklerimizi saldığımız toprağın verimini koruyup değer ve geleneklerimize sahip çıkarak vizyonumuzu bugünlere taşıdık. Sizler geleceğe olan inancımızın gövdesinden filizlenerek beraberliğimize anlam kattınız. Bizim gücümüz güçlenerek çoğalan bir aile olmaktan geliyor. Güçlü bir kadro ile üreterek ve yenilenerek yolumuza devam ediyoruz. Azim içerisinde çalışmak, işini severek icra etmek şüphesiz bugün bizi bu salonda toparlayan en büyük değer. Yetmiş yıla yaklaşan bir geçmişi kıymetli isimler ile anlamlandırmak benim ve ailem adına büyük bir onurdur. Aradan geçen bunca zamana rağmen büyük bir tazelik ve heyecanla bu yolu yürüdüğümüzü görmek yarınlarımız için olan inancımı daha güçlü kılıyor. Burada 67 rakamını okuyabiliyorsak bunun tesadüfi sonuçlara bağlanamayacak kadar büyük bir anlamı var. Bu anlamı var ettiğiniz, iş birliğinizi esirgemeden beraberliğimizi büyüttüğünüz için herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

“Çalışanlarımızın başarısı bizim başarımız, grubumuzun başarısı oluyor”

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuncay Kilit ise kutlamada gerçekleştirdiği konuşmasında, “Her işimizde ortaya koyduğumuz fark ile sektördeki meslektaşlarımıza da iyi bir referans olduğumuzu düşünüyorum. Tecrübe ve kalite ile günceli yakalayabileceğimizi, hızla gelişen dijital çağın olanaklarını kullanarak insan kaynaklarına ve üretime değer katabileceğimizi biliyoruz. Kilit Şirketler Grubu’nun meşalesinin kıvılcımı burada saklı. Bu meşaleyi her geçen gün daha ileriye taşımanın sırrı, bünyemizdeki yıllara dayanan tecrübeler ve genç zihinlerin parlaklığı ile organik bağ içerisinde saklı. Bu sebeple yaptığımız her yeni yatırım ve geliştirdiğimiz her kapsamlı proje yeni istihdam alanları açmakta, farklı uzmanlık alanlarına ışık tutmakta. Hayatı boyunca ekip çalışmasına inanan bir insan olarak projelerimizin ailemizi büyüttüğünü görmek beni son derece motive ediyor” diye konuştu.

“Başarımızın sırrı ortak emek ve değerlerden geçiyor”

Toplantıdaki konuşmasında bir kurumun en iyi şartlardan en kötü süreçlere kadar güçlü kalabilmesinin çalışanlarına verdiği kıymet ile doğru orantılı olduğunu belirten Yönetim Kurulu Üyesi Taner Kilit, “Başarımızın sırrı ortak emek ve değerlerden geçiyor. Birlikte kurduğumuz ortak akıl her işimizin altındaki imzayı oluşturuyor. Bir şirketin en değerli varlığı da bu ortak aklı oluşturan çalışanlarıdır. Kökleri sağlam bir şirket olarak çalışanlarımız ile kurduğumuz güçlü bağlar bize öncülüğü ve liderliği bahşediyor. Kendi departmanlarınızda birlikte çalıştığınız ekiplere doğru stratejiler aşılamanız çalışma sistemimizin sürekli gelişim içinde olmasını sağlamakta. Sizler de sezon içerisinde ekipleriniz ile benzer kıdem ödül törenlerini düzenli olarak gerçekleştirecek, birlikte başarmamızda katkısı olan çalışma arkadaşlarımızın ne kadar önem arz ettiğini ifade etme fırsatı bulacaksınız. Büyük bir mutlulukla gerçekleştirdiğimiz bu buluşmanın, alt yapı çalışmaları devam eden diğer organizasyonlara öncülük etmesini temenni ederiz” değerlendirmelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir