Honest Holding gastronomi yatırımlarına devam ediyor

Gurmelerin gözde mekânı Le Pain Quotidien Türkiye ile büyümelerini ve istihdamını artıracaklarını belirten Honest Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, 5 yılda 10 yeni şube açmayı hedeflediklerini bildirdi.

Holding’den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Deveci, Belçika menşeli Le Pain Quotidien’i bu ay bünyelerine kattıklarını belirterek, marka olarak gelecek yıl da büyümelerini hızla sürdüreceklerini belirtti.

Kuruldukları günden itibaren yurt içinde ve yurt dışında alanının öncü şirketleri arasında yer alarak hizmet verdiklerini kaydeden Deveci, “Ödüllü şeflerin elinden çıkan eşsiz lezzeti ile gastronomi dünyasının en sevilen markalarından Le Pain Quotidien Türkiye’yi ailemize katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2022 yılında ülkemize getirdiğimiz Kolombiya’nın en kaliteli kahvesi Juan Valdez’in ardından büyümeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Tüm ürünleri organik ve tamamı özel tariflerle hazırlanan Le Pain Quotidien’in benzersiz mutfağının Türkiye’deki 4’üncü şubesinin kapılarını birlikte açtıklarını belirten Deveci, Göktürk Le Pain Quotidien’in, 20 Şubat tarihi itibarıyla hizmete geçeceğini duyurdu.

Tariflerinin bir sır olmadığını ancak lezzetlerinin fark yaratarak kendini belli ettiğini kaydeden Le Pain Quotidien’in kurucusu Alain Coumont ise Türkiye’deki yolculuklarını Honest Holding ile ilerletecek olmaktan heyecan ve keyif duyduklarını belirtti.

Turizm ve gastronominin muhteşem ahenginin ayrılmaz bir ikili olduklarının altını çizen Coumont, Honest Holding’in turizm alanındaki vizyonuyla damak zevkine düşkünlerin, müdavimi oldukları Le Pain Quotidien’in en iddialı iş birliği olacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir