İFM’nin suyu, Ekomaxi Güvencesinde

Su depolama sektörünün öncü markası Ekomaxi, suyu; doğal yapısını bozmadan, güvenle muhafaza eden “GRP modüler su depolama sistemleri” ile İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin çözüm ortağı oldu.

Ekomaxi, ileri teknoloji GRP modüler su depolama sistemleri ile prestijli projelerin su depolama ihtiyaçlarına güvenli ve işlevsel çözümler sunmaya devam ediyor. 2023 yılında dünyada ki en önemli 10 finans merkezi içinde yer alması hedeflenen İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’de Ekomaxi’nin GRP modüler su depolama çözümlerini tercih eden projeler arasında yerini aldı. 

T.C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi’nin koordine ettiği ve yürüttüğü çalışmalar doğrultusunda; kamu ve özel sektör bankaları, varlık yönetim şirketleri, aracı kurumlar, sigorta şirketleri, profesyonel hizmet şirketleri ile Türk ve uluslararası finans kuruluşlarını bir araya getirecek. olan “İstanbul Uluslararası Finans Merkezi”nin kısa vadede bölgesel, orta vadede ise küresel bir merkez haline gelmesi hedefleniyor.

1,4 milyon metrekare ofis alanı, 100 bin metrekare alışveriş merkezi, 2 bin kişi kapasiteli kongre merkezi ve 30 bin metrekare alana kurulu 5 yıldızlı otelden oluşan projenin ihtiyaç duyduğu içme ve yangın suyu, Ekomaxi’nin modüler GRP su depolama sistemlerinde depolanacak. 

Suyu; doğal yapısını bozmadan, güvenle muhafaza ediyor

Geleceğin mühendislik malzemesi olarak tanımlanan SMC’den (cam elyaf takviyeli güçlendirilmiş kompozit) üretilen Ekomaxi GRP su depoları, mukavemeti ve yüksek yalıtım katsayısı ile suyu; doğal yapısını bozmadan, güvenle muhafaza ediyor. Aşırı sıcak ve aşırı soğuklarda dış ortam şartlarından etkilenmeyen GRP Su Depoları, UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayarak, su içerisinde; yosun, bakteri ve mantar oluşumunu önlüyor. Deponun minimum 50 yıllık kullanım ömrü boyunca su güvenle muhafaza ediliyor.

Hızlı, pratik ve güvenli

GRP su depolama sistemlerinin modüller halindeki panelleri, üretim ve kurulum süreçlerinde de yatırımcılara büyük avantajlar sunuyor. Kısa sürede üretilen GRP panellerin kurulumu da birkaç gün içerisinde yapılabiliyor. Ekomaxi, GRP panel çözümleri ile su depolama sistemlerine; hızlı, pratik ve güvenli bir yaklaşım getiriyor.

Uluslararası standartlara uygun üretim anlayışı

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen Ekomaxi GRP Su Depoları ile  0C ila +50 0C sıcaklık aralığında depolanan suyun kalitesinde ve sertlik derecesinde hiçbir değişiklik veya bozulma olmuyor.

Ekomaxi, dünyada içme suyu kalitesinin ölçüm ve kontrol standartlarını belirleyen WRAS (Water Regulations Advisory Scheme) belgesiyle de suyu; kalitesini bozmadan, güvenle depoladığını tescilliyor.

Yüksek müşteri memnuniyeti 

Orta Doğu, Orta Asya ve Doğu Avrupa’nın en büyük GRP su deposu üretim tesisine sahip olan Ekomaxi, yüksek kaliteli depolama sistemleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sunmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir