Tween ile evrenler arası yolculuk

Metaverse dünyasına giriş yaparak dijital modaya da öncülük eden TWEEN, şimdi de farklı evrenlerin kapısını aralayan multiverse dünyasında…

Sanal dünya ile fiziksel dünyanın buluştuğu farklı evrenlere geçiş kapılarını aralayan Tween’in Multiverse yolculuğu, Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen özel bir lansmanla kutlandı. 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve holdingin Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen geceye katılım sağlayan iş, sanat ve spor dünyasından pek çok ünlü ve başarılı sima, Koray Birand imzası taşıyan koleksiyon tanıtım filmi ile Tween’in multiverse dünyasına adım attığı evrenler arası yolculuğu izledi.

 “Bu kez sanal ve fiziki dünyayı buluşturuyoruz”

“Daha önce Damat Tween 2022 İlkbahar-Yaz kampanya filmimizde, gerçek dünyadan metaverse dünyasına adım attıklarını kaydeden Orka Holding Pazarlama Grup Başkanı Büşra Orakçıoğlu, “Koray Birand’ın yönettiği koleksiyon tanıtım filmimizde, ilk kez bir Türk markası olarak hem çalıştığı global modelleri hem de tüm kıyafetleri reel ortamdan avatar evrenine taşımıştık. Tween ile dijital modanın öncüsü olma yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez sanal ve fiziki dünyayı buluşturuyor ve farklı evrenlere geçiş kapılarını aralıyoruz” dedi.

2022-23 Sonbahar-Kış sezonunda metaverse içinde yer alan ve farklı birçok evrenin kapısını aralayan multiverse dünyasına giriş yaptıklarını belirten Büşra Orakçıoğlu, “Multiverse dünyasına adım attığımız Koray Birand imzası taşıyan tanıtım filmimizde, kıyafetlerin gerçeğe en yakın şekilde modellenmesi farkını hissettiren en önemli detaylardan birisi oldu” diye konuştu. 

Tween’in multiverse dünyasının içinde yer alacak olan evrenlerin; 3 boyut, 2 boyut ve çizgi animasyon teknikleri ile hazırlanarak gerçek dünya ile birleştirilebilir özelliğe sahip olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir