Welmatt Yatak, Boat Show’da büyük ilgi gördü

WellMatt Yatak, yatlar, tekneler ve tasarım mobilyalar için özel kesim üretim yapabiliyor, yat kumaşı seçenekleri ile kişiye özel organik ve konforlu yataklar üretebiliyor. Wellmatt Yatak, bu özellikleri ile Boat Show katılımcılarının beğenisini topladı.

Yüksek teknolojiyi geleneksel el işçiliği ile birleştirerek tamamen doğal ve organik yataklar üreten WellMatt Yatak ürünlerinin doğallığı, at yelesinden, Hindistan cevizi lifinden, organik pamuk ipliğinden ve kauçuk ağacı sütünden elde edilen doğal lateksten geliyor. Bu doğal malzemeler WellMatt Yatak üretim tesisinde bir araya getirilerek organik, doğal uyku ürünlerine dönüşüyor.

Yüksek teknolojiyle donatılan üretim tesisinde tamamen geleneksel el işçiliğinin kullanıldığı özel bir üretim alanının yer aldığı WellMatt Yatak, bu sayede birçok uyku ürünü kişiye özel çözümlerle hazırlanabiliyor.

 , en kaliteli malzemeleri kullandıklarını, en iyi uyku ürünlerini, en uygun fiyatlarla satışa sunduklarını söylüyor. Herkesin ihtiyaç ve alışkanlıklarının farklı olduğunu, bu nedenle yatak almak isteyen müşterilerini öncelikle bu konuda uzman Uyku Danışmanlarına yönlendirdiklerini ifade eden Yıldız, WellMatt Yatak’ta 120 gün deneme süresi ve koşulsuz şartsız iade seçeneği olduğunu, iade/değişim oranının ise sadece binde yedi olduğunu belirtiyor.

Yıldız sözlerine devamla “İnsan ömrünün yaklaşık üçte biri uykuda geçiyor ve uyku yaşam kalitemizi doğrudan etkiliyor. Müşterilerimiz, WellMatt Yatak web sitesine girdiklerinde aldıkları şeyin sadece yatak olduğunu düşünebilirler, ancak arka planda çok sıkı çalışan bir ekip var ve bu ekibin onlara ve uyku sağlıklarına dolayısıyla yaşam kalitelerine karşı çok ciddi sorumluluk hissederek çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir