2022’de BiP üzerinden 117 milyar mesaj atıldı

Turkcell’in iletişim ve yaşam platformu BiP’te, 2022 yılındaki mesajlaşma sayısı 117 milyarı geçti. BiP Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe: ”BiP, bugün Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 192 ülkesinde kullanılan ve toplamda 100 milyonun üzerinde indirme rakamına ulaşmış bir uygulama olarak gelişimini sürdürüyor”

BİP; ara yüzü, gizlilik politikası ve sunduğu ek özelliklerle de benzer uygulamalar arasında öne çıkıyor. İletişim ve yaşam platformu olarak tasarlanan BiP, kullanıcılara ekonomi, eğlence ve spor gibi pek çok kanalı keşfetme kolaylığı da sunuyor.

Aralık ayında, Pakistan’da halihazırdaki faaliyetlerini artırmaya odaklanan BiP’in, VEON Group’la işbirliği ile BiP’in Pakistan’da yaygınlaştırılması çalışmalarını yürüttüklerini belirten Yüksektepe, “Pakistan’daki kullanıcılarımıza orada da BiP’in hızlı ve güvenli mesajlaşma, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü görüşme, gizli mesaj, anında çeviri hizmeti gibi pek çok özelliğini sunacağız. BiP’i küresel bir iletişim uygulaması haline getirmeye odaklanarak, kullanıcılarımıza kişiselleştirilmiş deneyimler sunma hedefimiz için özveriyle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir