BBL, 2022’yi Kick Off etkinliğiyle uğurladı

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük yayıncı topluluğu BBL, düzenlediği yıl sonu etkinliği BBL Kick Off’la 2022’ye veda etti. Kick Off etkinliğine BBL’in kurucu ortakları Kemal Can Parlak ve Ferit Karakaya, BBL Talent Team bünyesindeki influencerlar ile içerik üreticileri, BBL ofis çalışanları ve profesyonel esporcuların da arasında bulunduğu önemli isimler katıldı.

Etkinlik kapsamında düzenlenen toplantılarda BBL’in 2022 yolculuğu değerlendirilirken, yeni yılın yol haritası çizildi.2022’nin genel değerlendirmesinin yapıldığı etkinlikte yine BBL’in 2023 planları ele alındı. 

Intel ve Trendyol gibi önemli markalar sponsor olduğu etkinlik kapsamında gün boyu süren toplantılarda finansal raporlar, sosyal medya raporları, BBL’e katılan yeni isimler, başarılar ve başarısızlıklar ele alındı. Katılımcılar toplantıların ardından düzenlenen After Party’de karaoke, canlı müzik ve çeşitli etkinliklerle 2022’yi coşkuyla uğurladı. Kemal Can Parlak’ın açtığı Twitch yayını, toplamda 130 binin üzerinde kullanıcı tarafından takip edildi. 

BBL Kick Off etkinliğinde yılın enleri seçildi 

BBL Kick Off etkinliğinde katılımcıların oylarıyla ‘yılın enleri’ belirlendi. En Çok Beğenilen İçerik Ödülü adayları arasında; BHS içeriğiyle Alper Biçen, Cinsellikte Konuşulmayanlar içeriğiyle Eray Can Özkenar, Efe Show’la Efe Uygaç ve JRKZ – Yer Mi Yemez Mi?” içeriğiyle Oğuzhan Dalgakıran yer alırken, En Çok Beğenilen İçerik Ödülü Alper Biçen’e verildi.

Demirel: “2023’e daha emin adımlarla gireceğiz”

BBL CEO’su Okan İlker Demirel, Kick Off etkinliğinde yaptığı konuşmada “BBL ailesi her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Bugün burada bu kalabalık ailenin bireylerini bir arada görmek mutluluk verici. 2022 yılı içerisinde hep birlikte güzel başarılara imza attık. Ancak bu başarıyı devam ettirebilmek ve sürekli kılabilmek için artıları ve eksikleri masaya yatıracağımız Kick Off etkinliğini düzenliyoruz. Etkinlikte hem gülüp eğleniyor hem de işimizi daha ileri seviyeye taşıyabilmek için neler yapabileceğimizi konuşuyoruz. Bu sayede 2023’e daha emin adımlarla gireceğiz” ifadelerini kullandı. 

Parlak: “Aylık 140 milyonun üzerinde erişime sahibiz”

BBL Kurucu Ortağı Kemal Can Parlak ise BBL’in 2022 yılındaki talent faaliyetlerine ilişkin olarak “BBL olarak talent tarafında güzel bir gelişim gösteriyoruz. Aramıza dâhil olan yeni arkadaşlarımızla birlikte hem kapsama alanımızı genişletiyor hem de yayıncılık anlamında niteliği artırıyoruz. Bu kapsamda da 2022 bizim için gayet iyi bir yıl oldu. Hep birlikte güzel başarılar elde ettik. Şu an geldiğimiz noktada aylık 140 milyonun üzerinde erişime sahibiz. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük influencer ajansıyız. Önümüzdeki dönemde de arkadaşlarımızla birlikte büyümeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir