Bursa Bülbülü Disney+’ta yayında

Ata Demirer’in yeni filmi Bursa Bülbülü filmi Disney+ platformunda yayına girdi. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaryosunu Ata Demirer’in yazıp aynı zamanda başrolünde yer aldığı film hem ağlatıyor hem de güldürüyor. Heyecanla beklenen filmin yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül oturuyor.

Özel gösterimi yapılan ‘Bursa Bülbülü ekibi dakikalarca ayakta alkışlandı. ‘Bursa Bülbülü’, 13 Ocak, itibariyla sadece Disney+’ta izleyicilerle buluştu. ‘Bursa Bülbülü’, izleyenleri kahkahaya boğarken aynı zamanda geçmişte yolculuğa çıkarıyor.

1980 yazında Bursa sahilinde geçen ‘Bursa Bülbülü filminin oyuncu kadrosunda; Ata Demirer, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal başta olmak üzere Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatı Taşkın’la karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir