Çevreye duyarlı projelerde tercih edilirliğini artırıyor

2011 yılında yaşanan yoğun kar yağışı nedeniyle çatısı çöken Altınpark Yüzme Havuzu, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden inşa ediliyor. Aldağ’ın ürettiği ve tedarik ettiği havuz nem alma santralleri, klima santralleri, hava soğutmalı su soğutma grupları Altınpark Yüzme Havuzu’nda hizmet verecek.

10 bin 500 metrekare kapalı alana sahip olacak Altınpark Yüzme Havuzu tesisinin, bu yaz hizmete girmesi planlanıyor. Yarı olimpik iki havuzunun yanı sıra çocuk havuzu, spor ve fitness salonları, buhar odası, macera duşu, sauna ve kafeterya bölümünün yer alacağı tesisin, Altınpark’ı başkent için bir cazibe merkezi haline getirmesi hedefleniyor.

Aldağ klima santrallerinin yüksek enerji verimliliğinin göstergeleri olarak; Eurovent tarafından yapılan testler sonucu Isı Köprüsüzlük Sınıfının TB1, Isı Geçirgenlik Sınıfının T2 olduğu belgelendirildi.

Altınpark Yüzme Havuzu’nda hizmet verecek Eurovent belgesine sahip 180 kW kapasiteli hava soğutmalı su soğutma grupları, ihtiyaç duyulacak yük koşullarına göre çalışma rejimini hassas bir şekilde ayarlayabilmekte, tesisin işletim ömrü boyunca önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayacak.

Aldağ, enerji verimliliği düzenli olarak artırılan cihazlarıyla, küresel ısınma ve iklim krizi ile mücadeleye destek vermek isteyen duyarlı projelerde tercih edilirliğini artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir