Etisan Holding kuruldu

Türkiye’de bankacılık tabanlı kampüs ödeme sistemleri ve akıllı kart sektörünün öncü şirketi olan Etisan Proje AŞ, Holding AŞ yönetim modeli ile ticari faaliyetlerini sürdürecek.

Etisan Holding A.Ş.’nin kuruluşun ile ilgili olarak açıklamada bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Mert Özgün, yarım yüzyıla yakın bir süredir Etisan Proje, Bilgi ve Yazılım Teknolojileri A.Ş. Ödeme Sistemleri, mobil aplikasyonlar ve QR kod ile ödeme, Akıllı kart teknolojileri, Geçiş Kontrol Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve bütün bileşenlerin entegre bir çözüm olarak sunulduğu E-Kampüs uygulamalarıyla sektöre hizmet verdiklerini belirtti. 

“Hedefimiz 3 milyon öğrenciyi güvenilir uygulamalarımızla günlük 500.000 işlem adedinde buluşturmak”

45 yıldır ticari olarak, 25 yıldır sahip olduğu sektörel deneyimle çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Özgün, “Bu süre içinde mutlak müşteri memnuniyeti hedefimiz olmuştur. Çözümlerimiz ile üst seviye kalite ve sürekli geliştirme anlayışımız, bizim sürdürülebilir değerimizdir. İş süreçlerimizde bu nedenle en gelişmiş teknoloji modellemelerini kullanırız. Örneğin en büyük iş alanlarımızdan biri olan e-kampüs ödeme sistemlerinde bankalarla iş birliği yaparak hem bankacılık sektörüne genç jenerasyon müşteri kazanımı sağlıyor hem de üniversite öğrencilerimize bulundukları güvenli çatı altında finansal okuryazarlığı anlaşmalı olduğumuz bankalar ile kazandırıyoruz” ifadelerini kullandı.  

Bulut tabanlı sistemleri ile Online bankacılık provizyon alt yapısını kullandıklarını ve web tabanlı raporlama platformları sunduklarını ifade eden Özgün, “Yıllardır tek tuş ile Sayıştay’a rapor verebilecek kadar güvenilir ve kullanıcı dostu yüksek teknolojimizi müşterilerimiz ile buluşuruz. An itibarı ile 1 milyon öğrencinin güvenle kullandığı uygulamalarda günlük işlem hacminde 200.000 rakamlarına ulaştık. En kısa zaman içerisinde hedefimiz 3 milyon öğrenciyi güvenilir uygulamalarımızla günlük 500.000 işlem adedinde buluşturmaktır. Yetkin insan kaynaklarımız ve teknolojik alt yapımız böyle bir operasyon için son derece yeterlidir” değerlendirmelerinde bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir