Rabam, 4 bin 285 kullanıcıya hizmet sundu

Türkiye’nin ve dünyanın ilk yeni nesil araç uygulaması olan Rabam, nisan ayı ile birlikte faaliyete geçmesinin ardından 4 bin 285 kullanıcıya, bin 534 çözüm sundu. Uygulamada bu yıl en çok bakım, muayene ve oto kuaför hizmetleri tercih edildi. Kullanıcılardan alınan geri dönüşlere göre müşteri memnuniyet oranı ise % 95 oldu.

2022 Nisan ayı itibarıyla araç sahiplerine yeni nesil bir kolaylık ve avantajlar sunan Rabam, 4 bin 285 kullanıcıya bakım, muayene, araç yıkama, mini hasar onarımı, ekspertiz, akaryakıt ve lastik değişimi gibi toplam yedi alanda 50’den fazla hizmet sundu. Uygulama kapsamında en çok bakım, muayene ve yıkama çözümleri tercih edildi.

Rabam’dan araç sahiplerine, araçlarıyla ilgili bakım, muayene, sigorta gibi önemli tarihlerde 21 bin 577 hatırlatma gönderildiğini belirten Rabam Kurucusu Refik Kaan Aydoğan , “Kullanıcılarımız Rabam’dan aldığı hizmetler sayesinde bin 290 saat tasarruf etti. Araçları ile ilgili hizmetleri tamamlamak için Rabam’ı en çok tercih eden ilçeler; Şişli, Kadıköy, Sarıyer Ataşehir, Beşiktaş oldu. Bütün araç markalarına hizmet verebiliyor olmamız platform olarak en büyük artılarımızdan biri” dedi.

Araç sahiplerinin ihtiyaçlarını tek platform üzerinden; fiyatları online görüntüleyerek satın alabilecekleri bir uygulama sunduklarını belirten Aydoğan, “Yani, muayene hizmet ihtiyacı olan kullanıcılar muayene ücretini online olarak uygulamada görebiliyor, randevusunu alabiliyor ya da lastik değişimi ihtiyacı olan kullanıcı lastik değiştireceği adedi belirleyip fiyatı uygulamamız içerisinde görüntüleyebiliyor. Kullanıcılarımız birçok yerden fiyat teklifi almak zorunda kalmıyor. Hizmet aldıktan sonra ise ek masraflarla karşılaşıyor. Rabam’da tüm fiyatlar online görüntülenerek, sürpriz masrafların önüne geçiliyor. Şeffaf fiyat politikamızın yanı sıra hizmetleri de gerçek fiyatlarla kullanıcılarımızla buluşturuyoruz ve uçtan uca hizmet modelimiz ile hizmetlerimizi tamamlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Rabam’ın müşteri memnuniyeti oranının % 95 olduğunu belirten Aydoğan, “Aldığımız sonuçlar ve kullanıcılardan gelen geri bildirimler, anlayışımız ve sunduğumuz hizmetlerin kullanıcıların beklentisini karşıladığını, doğru yolda olduğumuz gösteriyor” diye konuştu.

Rabam uygulaması App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir