TOGG Türkiye’nin Fabrikasında Assan Panel İmzası

Assan Panel, ulusal ölçekte de büyük yapı ve inşa projelerine destek olmaya devam ediyor. Assan Panel, Togg’un Bursa Gemlik’te faaliyete geçen fabrikasının cephe ve çatı panellerinin tedarikini üstlendi

Sandviç panel pazarının tercih edilen markası olan ve Türkiye’de katma değer sağlamayı amaç edinen Assan Panel, Togg’un Bursa Gemlik’te faaliyete geçen fabrikasının cephe ve çatı panellerinin tedarikini üstlendi. Fabrika için 114 bin metrekare N5TM membranlı çatı paneli ile 28 bin metrekare WT cephe paneli kullanıldı.

Türkiye’yi otomobil sektöründe ileriye taşıyacak Togg’un fabrikası, Assan Panel’in cephe ve yalıtım panelleriyle daha güvenli, sürdürebilir ve enerji verimliliği daha yüksek bir hale geldi.

Assan Panel sandviç cephe panelleri; endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştırıp daha konforlu hale getiren yapılarda yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, su, ses izolasyonu ve yangın güvenliği sağlıyor.

N5T membranlı çatı paneli ise minimum % 1,5 eğimli çatılarda yüksek yangın dayanımı sağlarken, su ve ısı izolasyonunda da elverişli kullanım imkanı sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir