4. Türkiye Lider Marka Ödülleri için başvurular devam ediyor

Strong Bosses Dergisi tarafından 8 Mayıs 2023 tarihinde Swissotel The Bosphorus ’da düzenlenecek törende; iş, akademi, sanat ve spor dünyasının bir araya gelecek ve bu özel gece de ödüller sahiplerini bulacak

Yeni nesil iş ve ekonomi dergisi STRONG BOSSES tarafından, Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri iş ve sanat dünyasında fark yaratan değer oluşturan isimlere verilmektedir.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Programı Türk iş dünyasının yenilikçiliğini, başarısını ve sürdürebilirliğini kutlayan Türkiye’nin en prestijli ödül programıdır.

Türkiye İş Dünyası’nın başarılı kurum ve kuruluşlarını tanıtmayı, takdir etmeyi, başarılarını ödüllendirerek tescil etmeyi amaçlayan Türkiye Lider Marka Ödülleri Programı, kendi sektörlerinde başarılı işler ortaya çıkartan şirketlerin rol model olmasını sağlayarak Türkiye ekonomisine ve Türk iş dünyasına dolaylı yoldan katkı sağlıyor.

Türk iş dünyası içindeki inanılmaz yetenek zenginliğini kutlayarak, içerdiği etkileyici yenilikçiliği ve yaratıcılığı kamuoyunun önüne çıkartan Türkiye Lider Marka Ödülleri Programı şirketlerin yıl boyunca gösterdikleri başarıları tanıtma, bilinirliliklerini arttırma ve nihayetinde hak ettikleri takdiri kazanma fırsatı sunuyor.

Prestijli bir ödül programı olarak Türkiye Lider Marka Ödülleri, kuruluşların rakipleri arasından sıyrılmasına, sosyal paydaşları üzerinde olumlu etki oluşturmalarına ve yeni iş ilişkileri kurmalarına olanak sağlıyor.

Yarışma hakkında detaylı bilgi için https://lidermarkaodulleri.com/ adresi ziyaret edilebilir ve +90 850 522 21 50 ile iletişim kurulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir