Lider Marka Ödülleri Muhteşem Bir Gala İle 29 Mayıs’ta Sahipleriyle Buluşuyor

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında Strong Bosses Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Türkiye Lider Marka Ödülleri gala gecesi 29 Mayıs’ta Hilton Bomonti Otel’de Edm Bilişim ana sponsorluğunda muhteşem bir organizasyonla gerçekleştiriliyor.

Nefise Karatay ve Emre Kınay’ın sunumunu gerçekleştireceği gala gecesinde Hande Yener canlı konseri ile sahne alacak. İş ve sanat dünyasından başarılı isimlerin ödüllerini alacağı gala geçeside ödül alacak markalar 3 aşamalı yarışmanın ardından belirlendi.

İkibine yakın markadan başvuru aldıklarını belirten Strong Bosses Dergisi İcra Kurulu Başkanı Ziya Çiçek “Her yıl Türkiye Lider Marka Ödülleri Platformuna yarışma için gelen başvuruların sayısı artıyor. Bu yıl bir önceki yıla göre gelen başvuru sayısı %40 daha fazla. Bu aslında Türkiye Lider Marka Ödülleri platformumuzun ve komitemizin, yarışma metodolojimizin bu konudaki adilliğinin ve başarısının en somut göstergesi. Bizim için çok zor bir süreçti, bu süreçte çoğu profesör düzeyinde akademisyenlerden oluşan jürimizle en doğru seçimi yapabilmek için çok çabaladık. Geldiğimiz noktada finalist olup ödül almaya hak kazanan markalara baktığımızda sürecin son derece dikkatli bir şekilde sürdürüldüğü ve hak edenlere hakkının teslim edildiğini görüyoruz” diye konuştu.

Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nin ana sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Edm Bilişim İcra Kurulu Başkanı Özcan Ermiş ise “Edm Bilişim olarak Türkiye genelinde 120.000’den fazla E-Fatura & E-Arşiv Fatura Müşterisi ve 300’den fazla e-dönüşüm merkezi ve teknik servisi ile Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm uzmanı olan bir markayız. İtalya, Fransa, Almanya ve Polonya’da faaliyet gösteriyoruz. Hatta İtalya’da 10.000’den fazla müşterisi olan bir kurumuz.

Emeklerin ödülle tescillenmesi çok önemli bir konu. Bugün iş dünyamız çok zor şartlar altında uluslararası rakipleriyle mücadele ediyor. Ülkesi için katma değer yaratmak adına varını yoğunu riske atıp çalışıyorlar. Bizler bu fedakarlığın manevi bir karşılığının olmasının da onları mutlu edeceğine inanıyoruz. Hem onların emeğini takdir etmek hem de rol model olmalarını sağlamak çok önemli. Bu nedenle bizler de bu organizasyona katkı sağlamak, iş dünyamızın cesur ve yenilikçi markalarının mutluluğuna ortak olmak istedik” ifadelerini kullandı.

Gala Gecesinde Ödül Alacak Olan İsimler ve Markalar

Yılın Lüks Doğal Yaşam Projesi Ödülü Saff Kaz Dağları’nın

Ekmas Yatırım tarafından, Kaz Dağları’nın tam tepesinde doğa ile bir bütün olarak inşa edilen ve içerisinde 7’den 70’e herkesin keyifle zaman geçirebileceği sosyal alanları ile dikkat çeken Saff Kaz Dağları Projesi, üçüncü tur büyük yarışmada 9,80 puan alarak Yılın Lüks Doğal Yaşam Projesi ödülünün sahibi oldu.

Yılın Çıkış Yapan İnşaat Şirketi Ödülü Beyler İnşaat’ın

Kuruluşundan bugüne 10 binin üzerinde aileyi ev sahibi yapan, Vincenza Konakları 2 ve Private Residance projeleriyle de inşaat sektöründe büyük bir çıkış yakalayan Beyler İnşaat, üçüncü tur büyük yarışmada 9,20 puan alarak Yılın Çıkış Yapan İnşaat Şirketi ödülünün sahibi oldu.

Yılın İnovatif Gayrimenkul Markası Ödülü Metafor AVM’nin 

Klasik yöntemlerin aksine, mağaza ve dükkanları metre kare bazlı satış sistemiyle satışa sunan ve küçük birikimlere sahip yatırımcıların getirisi yüksek, karlı yatırım gerçekleştirmesini olanak sağlayan Metafor AVM, üçüncü tur büyük yarışmada 9,20 puan alarak, Yılın İnovatif Gayrimenkul Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lüks Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Markası Navitas’ın

İstanbul, Ankara ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan onlarca şubesinde son teknoloji cihazları ve alanında uzman personeliyle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran Navitas, büyük yarışmada 9,80 puan alarak Yılın Lüks Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lüks Karma Yaşam Projesi Ödülü Semt 77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin

Türk iş dünyasının öncü ve yenilikçi kurumlarından Yalova Group’un AVM, otel ve konut konseptiyle inşa ettiği, mimarisi ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla Yalova’nın ilk ve tek karma yaşam projesi olma özelliği taşıyan Semt 77 Alışveriş ve Yaşam Merkezi Projesi, üçüncü tur büyük yarışmada 9,80 puan alarak Yılın Lüks Karma Yaşam Projesi ödülünün sahibi oldu.

İçecekte Türkiye’nin Sağlık Markası Ödülü Beypazarı’nın

Kurulduğu günden bugüne, aynı kaynaktan gelen doğal maden suyunu doğal yapısını bozmadan, tam otomasyonlu makinalarla en sağlıklı ambalaj olan cam şişelere, el değmeden doldurarak tüketicilere ulaştıran Beypazarı, üçüncü tur büyük yarışmada 9,60 puan alarak, İçecekte Türkiye’nin Sağlık Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Isı Teknolojileri Markası Ödülü Wenta Isı Teknolojileri’nin

Isı teknolojileri alanında 40 yılı aşan tecrübesi ile Ankara fabrikasında; buhar kazanları, buhar jeneratörleri, kızgın yağ ve su kazanları, ekonomizerler, termik degazörler; Kırşehir fabrikasında ise hidrofor ve genleşme tankları, akümülasyon, denge, buffer tanklar ile tek ve çift serpantinli emaye boylerler ile pelet kazanları, kalorifer kazanları üretimi gerçekleştiren ve 34’ün üzerinde ülkeye ihracat yapma başarısı gösteren Wenta Isı Teknolojileri, üçüncü tur büyük yarışmada 9,25 puanla Yılın Lider Isı Teknolojileri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Bilişim Hizmetleri Markası Ödülü Vector Group’un

İzlenebilirlik alanında donanım, yazılım veya hizmetlerine ihtiyaç duyan kurumsal firmalara, tek tek veya uçtan uca, en doğru, en hızlı, en güvenilir ve katma değer üreten çözümler sağlayan ayrıca Türkiye’nin En İyi İşverenlerinden biri olarak gösterilen ve Londra Borsası Elite üyesi olan Vector Group, üçüncü tur büyük yarışmada 9,50 puan alarak Yılın Lider Bilişim Hizmetleri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Refrakter Markası Ödülü Remsan Refrakter’in

Çimento, petrokimya, demir çelik, alüminyum sektörü başta olmak üzere onlarca sektöre monolitik refrakter üretimi gerçekleştiren ve Türkiye’nin ilk monolitik refrakter firması olma özelliği taşıyan Remsan Refrakter, üçüncü tur büyük yarışmada 9,50 puanla Yılın Lider Refrakter Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Pet Supplement Markası Ödülü Biofeline’nin

Yüzde yüz yerli bir marka olarak sektöründeki faaliyetlerine başlayan ve 2022 yılında Dubai merkezli dünyanın Opontia şirketi bünyesine katılarak sektöründe ciddi bir büyüme başarısı gösteren Biofeline, üçüncü tur büyük yarışmada 9,25 puan alarak Yılın Lider Pet Supplement Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Un Markası Ödülü Söke Un’un

1963 Yılından bu yana sektöründe faaliyet gösteren, Aydın Söke ve Ankara Sincan’da bulunan modern tesislerinde üretim gerçekleştiren ve Türkiye’de 20 milyon hanenin 5 milyonundan fazlasının tercih ettiği bir marka olan Söke Un, üçüncü tur büyük yarışmada 9,50 puan alarak Yılın Lider Un Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Dermokozmetik Markası Ödülü Aven’in

1951 Yılında temelleri atılan Dermokozmetik teriminin mucidi Pierre Fabre çatısı altında faaliyetlerini sürdüren, dünya genelinde 43 ülkede yaklaşık 10 bin kişilik bir ekiple ar-ge ve inovasyon çalışmaları ile sektöre yön veren Aven, üçüncü tur büyük yarışmada 9,60 puanla Yılın Lider Dermokozmetik Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Otomotiv Yazılım Teknolojileri Markası Ödülü Metadiag Bilişim Teknolojileri’nin

Ağır vasıta, binek, iş makinası ve endüstriyel motorların arıza çözümleri için gerekli ekipman ve yazılımların Türkiye üreticisi ve sağlayıcısı olan Metadiag Bilişim Teknolojileri, üçüncü tur büyük yarışmada 9,10 puan alarak, Yılın Otomotiv Yazılım Teknolojileri Markası ödülünün sahibi oldu.

İş Dünyası Onur Ödülü’nün Sahibi Aydın Uçkan oldu

Medikal, kozmetik ve ambalaj gibi pek çok sektörde yaptığı yatırımlarla bugüne kadar binlerce kişiye istihdam oluşturmuş ve aynı zamanda sosyal sorumluluk alanında yaptığı çalışmalarla da örnek bir isim olan Aydın Uçkan, 58 yıllık iş hayatındaki başarılarıyla, İş Dünyası Onur ödülünün sahibi oldu.

Yılın Holding ve Yatırım Markası Ödülü Paragon Holding’in

Kimya başta olmak üzere dış ticaret, enerji, lojistik, global medya planlama ve satınalma hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve son olarak bünyesine kattığı Gri Sigorta ile sigorta sektörüne de yatırım yaparak büyümesine devam eden Paragon Holding, üçüncü tur büyük yarışmada 9,50 puan alarak, Yılın Holding ve Yatırım Markası ödülünün sahibi oldu.

Denizcilik Sektörü Yılın Lider İş İnsanı Ödülü Begüm Doğulu’nun

İngiltere’de turizm eğitiminin ardından Türkiye’ye dönerek Begüm Şirketler Grubu’nun temellerini atan ve sektörde gerçekleştirdiği çalışmalarla Türk Denizcilik sektörünün uluslararası bilinirliğe ve kaliteye ulaşmasına ciddi katkı sunan Begüm Doğulu, üçüncü tur büyük yarışmada 9,25 puan alarak, Denizcilik Sektörü Yılın Lider İş İnsanı ödülünün sahibi oldu.

Yılın Geri Dönüşüm Markası Ödülü Teknodrom Değerli Madenler’in

Türkiye’nin ilk ve tek değerli madenler geri dönüşüm rafinerisini 2015 yılında kuran ve elektronik atıkları özel proseslerle işleyip içindeki altın, gümüş, paladyum, platin gibi değerli madenleri ayrıştırarak hem çevreye hem de ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan Teknodrom Değerli Madenler, üçüncü tur büyük yarışmada 9,40 puan alarak, Yılın Geri Dönüşüm Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Çıkış Yapan Alternatif Sağlık Çözümleri Markası Ödülü Myza Rezonans’ın

Dünya genelinde 50 yıldır kullanılan terapi yöntemi Biorezonans konusunda faaliyet gösteren ve bu alanda yaptığı teknolojik yatırımlarla önemli başarılara imza atan Myza Rezonans, üçüncü tur büyük yarışmada 9,10 puan alarak, Yılın Çıkış Yapan Alternatif Sağlık Çözümleri Markası ödülünün sahibi oldu.

 Yılın Sürdürülebilir Teknoloji Çözümleri Markası Ödülü Data Market’in

1992 yılından beri çözüm sağlayıcı ve sistem entegratörü kimliğiyle finans, telekomünikasyon, perakende ve enerji gibi pek çok sektöre sürdürülebilir teknoloji çözümleri sunan, İngiltere ve Katar’da bulunan ofisleriyle yurtdışında birçok ülkede başarılı projelere imza atan Data Market, üçüncü tur büyük yarışmada 9,40 puan alarak Yılın Sürdürülebilir Teknoloji Çözümleri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın En İyi Doğa Turizmi Tesisi Ödülü Longosphere Glamping’in

İğneada Longoz Ormanlarına komşu, doğa ve kamp severlere macera dolu aktivitelerle ayrıcalıklı bir tatil imkânı sunan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ikinci büyük Glamping tesisi olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Longosphere Glamping üçüncü tur büyük yarışmada 9,30 puan alarak Yılın En İyi Doğa Turizmi Tesisi ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Özel Eğitim Kurumu Ödülü Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları’nın

İzmir’de 65 bin metre kare alana kurulu kampüsünde üretim ve inovasyon odaklı eğitim modeliyle yüzü aşkın ülkeyle ortak projeler yürüterek ülkemizi yurt dışında da başarı ile temsil eden Oğuzhan Özkaya Özel Eğitim Kurumları, üçüncü tur büyük yarışmada 9,20 puan alarak, Yılın Lider Özel Eğitim Kurumu ödülünün sahibi oldu.

Yılın Çıkış Yapan Kahve Zinciri Markası Ödülü Brew Mood Coffee & Tea’nin

2015 yılında %100 yerli sermayeyle kurulan ve bugün 73 mağazasıyla adına göre değil moduna göre kahve, mottosuyla kahve ve çay severlere geniş bir ürün gamıyla hizmet veren Brew Mood Coffee & Tea üçüncü tur büyük yarışmada 9,10 puan alarak Yılın Çıkış Yapan Kahve Zinciri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Zeytin ve Zeytinyağı Markası Ödülünü Kavlak Zeytin kazandı

1964 yılından bugüne zeytin ve zeytinyağı başta olmak üzere 150’den fazla ürün çeşidi ile kendi satış mağazaları dışında online olarak kayıtlı 1 milyonu aşkın müşteriye hizmet veren Kavlak Zeytin, üçüncü tur büyük yarışmada 9,50 puan alarak Yılın Zeytin ve Zeytinyağı Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Yatay Mimari Konut Projesi Ödülü Marin Panorama Konakları’nın

Yüksek mimar Ali Genç imzasıyla Aydın-Kuşadası’nda Paraf Konut ve Eviz Yapı iş birliğiyle hayata geçirilen, eşsiz deniz manzarasının yanı sıra geniş sosyal donatı alanları ve yatay mimari konseptiyle dikkat çeken Marin Panorama Konakları Projesi, üçüncü tur büyük yarışmada 9,20 puan alarak Yılın Yatay Mimari Konut Projesi ödülünün sahibi oldu.

Yılın Mobilya ve Dekorasyon Çözümleri Markası Ödülü Massa Mobilya’nın

İzmir-Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde bulunan entegre tesislerinde üretim gerçekleştiren ve seçkin projelere sunduğu profesyonel mobilya çözümlerinin yanı sıra, mimari tasarım ve danışmanlık hizmetleriyle de sektörde fark yaratan Massa Mobilya, üçüncü tur büyük yarışmada 9,10 puan alarak Yılın Mobilya ve Dekorasyon Çözümleri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Ambalaj Çözümleri Markası Ödülü Perfektüp’ün

Türkiye, Bulgaristan ve İtalya’da bulunan entegre tesislerinde sürdürülebilir ve çevreci üretim metotlarıyla alüminyum tüp, aerosol kutu ve lamine tüp üretimi gerçekleştiren ve bu alanda global oyunculardan biri olan Perfektüp, üçüncü tur büyük yarışmada 9,60 puan alarak Yılın Lider Ambalaj Çözümleri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Takviye Edici Gıda Ürünleri Markası Ödülü Validus Markası ile Elit Pharma’nın

Kozmetik ve gıda takviyesi alanında sektöre inovatif ürünler geliştiren ve 2 ayrı üretim tesisi ile faaliyet gösteren Elit Pharma, vitaminler, bitkisel takviyeler ve proteinler gibi 120’nin üzerinde ruhsatlı ürünü ile ciddi bir ihracat başarısı gösterdiği takviye edici gıda ürünleri markası Validus ile üçüncü tur büyük yarışmada 9,20 puan alarak, Yılın Lider Takviye Edici Gıda Ürünleri Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası Ödülü INSOS Enerji’nin

Güneş Enerji Santrallerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işletilmesi süreçlerini tek elden gerçekleştiren ve mühendis ağırlıklı alanında uzman bir ekiple gıdadan ambalaja, otomotivden inşaata pek çok önemli markanın çözüm ortağı olmayı başaran INSOS Enerji, üçüncü tur büyük yarışmada 9,30 puan alarak Yılın Lider Yenilenebilir Enerji Markası ödülünün sahibi oldu.

Yılın Toplumsal Duyarlılık Ödülü İş İnsanı Mahsun Gökçur’un

Türkiye’nin en gözde mekanlarından Mahsun Usta restoranlarının kurucusu olan ve bugüne dek toplumsal olaylara karşı gösterdiği duyarlılıkla birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan iş insanı Mahsun Gökçur, Yılın Toplumsal Duyarlılık ödülünün sahibi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir