Metadiag, ‘Motivasyon Çalıştayı’ düzenledi

Profesyonel kadrosu ve gerçekleştirdiği çalışmalar ile sektöründe öncü olan Metadiag Bilişim Teknolojileri; ağır vasıta, iş motorları, arıza çözümleri için gerekli ekipmanların ve endüstriyel yazılımların Türkiye üreticisi ve sağlayıcısı konumunda yer alıyor. Marka,  Adblue çözümleri, arıza tespit cihazları, damper güvenlik sistemleri ve akıllı araç takip sistemlerinde profesyonel kadrosu ile hizmet veriyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Seyhan Keskinkılıç ve tüm Metadiag ailesinin katılımı ile 29 Nisan Cumartesi günü bir etkinlik gerçekleştirildi. Marka olarak çalıştayların öneminin farkında olduklarını belirten Keskinkılıç, gelecek çalıştaylarda farklı etkinliklere de yer vereceklerini belirtti.  

 

 “Birlikte Büyük Bir Aileyiz”

 Gerçekleştirilen etkinlikte ‘İş ve Kariyer Gelişimi’ kapsamında konuşma gerçekleştiren Seyhan Keskinkılıç, Metadiag ailesi olarak her daim birlikte büyüyeceklerini ve ortaya koymuş oldukları misyona yönelik yenilikçi hedefler doğrultusunda ilerlemekten vazgeçmeyerek hizmet vermeyi sürdüreceklerini kaydetti.

 

“Takım Çalışması ve Motivasyon Eğitimi’’

Yönetim Kurulu Başkanı Keskinkılıç çalıştayda gerçekleştirdiği konuşmasında “Takım ruhu ve olgusuyla çalışmak, firma çalışanlarının sadakati ve markaya olan güveni ile pozitif bir ilişki taşıyor.  Metadiag,  bu takım ruhunu ve aile olgusunu benimseyerek, ekibinin sinerji ile elde edeceği başarıya inanıyor. Ortak hedef bilinci olan Metadiag ailesi için başarı kaçınılmaz hale geliyor” ifadelerine yer verdi.

İş ve kariyer gelişimi doğrultusunda gerçekleştirilen etkinlik, hafta sonu boyunca çeşitli aktiviteler ile devam etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir