“BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR ÖDÜL”

Galeria Rezidans projesiyle sektöre yeni standartlar kazandıran ve İstanbul’un merkez lokasyonlarında prestijli projeler hayata geçirmeye devam eden Eren Birdal, üçüncü tur büyük yarışmada 9.35 puan alarak İnşaat Sektörü Yılın Başarılı Genç İş İnsanı Ödülü’nün sahibi oldu.

Gecede ödülünü alan Birdallar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Eren Birdal, “Benim adıma çok güzel ve çok özel bir ödül. Çünkü ödülün verildiği kategori ‘başarılı genç iş insanı’.

Hem gencim hem başarılıyım. Hem sizlerleyim. Anneme, babama ve kız kardeşime çok teşekkür ediyorum. Burada sizinle olmak çok güzel. Şirketler gelip geçici. Benim öncelikli isteğim sektörlerde gençlerin önünün açılması. Sanata, spora, ilime ve bilime insanlarımızı, gençlerimizi yönlendirelim. Ben kendimi bildim bileli çalışıyorum. Gençlerimiz de çalışsın, buradaki iş insanları onlara destek olsunlar. Ödül için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“AVRUPA BİRLİĞİ’NE İŞ YAPAN BİR FİRMA OLCAĞIZ”
Eren Birdal konuşmasını, firmanın çalışmaları hakkında bilgiler vererek tamamladı: “Birdallar İnşaat 60 yıllık bir firma. Yıllardır içinde 2 binden fazla konut hayata geçirdik. Sektörde büyümeye devam ediyoruz.
Bu sene Galeria Rezidans projemizi bitirdik, kısa süre içinde teslim edeceğiz. Kağıthane’de yeni başlayacak olan 130 dairelik Gispektrum Rezidans projemiz var. Önümüzdeki beş yıllık planlarımızı da oluşturduk. Önümüzde 6-7 tane büyük konut projesi bulunuyor. Bunlardan biri 2024 yılında Malta’da yapacağımız rezidans projemiz. 2025 yılında Montenegro’daki arsamızdaki inşaatı bitirmeyi planlıyoruz. Birdallar İnşaat, bizim yönetimimizle üç ülkede Avrupa Birliği’ne iş yapan bir firma olacak. Ekibimiz çok profesyonel, herkes işinin ehli.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir