“HEDEFİMİZ TÜRK HAMAMINI YURT DIŞINA TAŞIMAK”

İstanbul, Ankara ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan onlarca şubesinde son teknoloji cihazları ve alanında uzman personeliyle yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran Navitas, büyük yarışmada 9.80 puan alarak Yılın Lüks Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Markası Ödülü’nün sahibi oldu.

Gecede sahneye çıkan Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Ergün “Öncelikle bu güzel geceyi düzenleyen Strong Medya Ailesi’ne ve jüri üyelerine bu ödülü bize layık gördükleri için teşekkür ederim.

Şu an İstanbul’dan tutun Yüksekova’ya kadar yaklaşık 19 tane şubemiz var. Navitas SPA, Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, fitness adına hep yenilikleri getirdik. Medikal check up’tan tutun dünyanın birçok bölgesinden özel masaj uygulamalarına kadar birçok yeniliği ülkemize getirdik. Bundan sonraki hedefimiz ise Türk hamamını, Türk kese köpüğünü yurt dışına taşımak olacak” dedi.

Her türlü yeniliği yakından takip ettiklerini ifade eden Ergün, sözlerine şu şekilde devam etti: “2007 yılında sektöre başladık. İstanbul’da dokuz, Türkiye’de 18 şubemiz var. Sektörle ilgili uluslararası gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Sürekli işimizi takip etmemiz gerekiyor. Sadece masaj değil, alternatif tıp üzerinde de yoğunlaşıp kendimizi geliştirme amacındayız. Bunlara yenilikler katarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hedeflerimiz öncelikle şubelerimizdeki kalitemizi sürdürebilmek ve sonrasında yurt dışı şubelerimizi hayata geçirmek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir