TASARIMDAN KURULUMA KALİTELİ HİZMET

Massa Mobilya, üçüncü tur büyük yarışmada aldığı 9.10 puanla Yılın Mobilya ve Dekorasyon Çözümleri Markası Ödülü’nün sahibi oldu.

Gecede şirket adına ödülü almak üzere sahneye çıkan Massa Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Göktay Mutlu Soysal, “Bir mimar olarak buradayım. Mobilyayı mimari ile entegre ederek 2011 yılında sıfırdan bir şirket kurdum. Bugün böylesi özel bir ödüle layık görülmek bizim için gurur verici. Bizi bu ödüle layık gören değerli jüri üyelerine, tüm çalışma arkadaşlarıma ve ekibime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

SEKTÖRÜN ARANAN ÇÖZÜM ORTAĞI

Gökay Mutlu Soysal’ın şantiyelerde yaşadığı çeşitli zorlukları aşabilmek için 2011 yılında kurduğu Massa Mobilya, aradan geçen 12 yıl içinde sektörün aranan markalarından biri olmayı başardı.

Mobilya ve dekorasyon sektöründe mimar olmanın önemli bir avantaj sağladığına dikkat çeken Göktay Mutlu Soysal; tasarımdan üretime, montajdan kurulum sonrasına her alanda kaliteli hizmet sunduklarının altını çiziyor.

Projeye tasarım süreciyle başladıklarını kaydeden Soysal, “Belediye projeleri ve özel projelerin yanında laboratuvarlar yapabiliyoruz. Ve bunların hepsinde ihtiyaç olan mobilyayı üretebiliyoruz” dedi.

KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN ÜRETİM VİZYONU

Üretimini, İzmir’deki Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan entegre tesislerinde devam ettiren Massa Mobilya, seçkin projelere profesyonel mobilya çözümleri ile beraber mimari tasarım ve danışmanlık hizmetleriyle de fark yaratmaya devam ediyor.

Bünyesinde 10’a yakın mimar, 100’e yakın çalışan ile sürecin her aşamasında entegre hizmet sunan Massa Mobilya; en iyisini, en kalitesini üretme vizyonuyla müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

“BAŞARININ ANAHTARI İŞİNİ SEVMEK VE EKİP OLABİLMEK”

Aylık üretim rakamlarının değişken olduğunu vurgulayan Göktay Mutlu Soysal, “Bazı projeler seri imalat projeleri oluyor, hızlı bir şekilde tüketilebiliyor. Örneğin, ayda 500 mutfak çıkarabiliyorsunuz ama bunların bazıları özel ya da büyük projeler olabiliyor. Bir ayda 100 mutfak üretebiliyorsunuz. Esasen işin püf noktası; işimizi sevmek, özen göstermek ve işini özenle yapan, başarıya inanan takım arkadaşlarım” dedi.

Son yaşadığımız depremler sonrası çok fazla villa projesi aldıklarını ifade eden Soysal, Massa Mobilya olarak villasını daha kaliteli hale getirmek isteyenlerin ilk tercihi olduklarının altını çizdi.

Almanya, Fransa, Kenya gibi ülkelere ihracat da gerçekleştiren Massa Mobilya, Ege Bölgesi ağırlıklı olarak hizmet veriyor. Kaliteden ödün vermeden, özgün projelere imza atmaya devam eden şirketin öncelikli hedefi, çıtayı daha da yukarılara taşımak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir