YÜZLERCE NİTELİKLİ PROJE, BİNLERCE MUTLU AİLE

Kuruluşundan bugüne 10 binin üzerinde aileyi ev sahibi yapan, Vincenza Konakları 2 ve Private Residance projeleriyle inşaat sektöründe büyük bir çıkış yakalayan Beyler İnşaat, üçüncü tur büyük yarışmada 9.20 puan alarak Yılın Çıkış Yapan İnşaat Şirketi Ödülü’nün sahibi oldu.

Şirket adına sahneye çıkan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Berat Yalçın, “Öncelikle Strong Bosses ve Strong Medya Ailesi’ne bu gece için teşekkür ediyorum. Ayrıca firmamızı bu ödüle layık gören jüri üyelerine de teşekkür ediyorum. Beyler İnşaat olarak, 2005’ten bu yana yüzlerce kaliteli ve nitelikli projeyi hayata geçirerek, 10 bini aşkın aileyi ev sahibi yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu vesileyle kurumumuzun her bir departmanında çalışmakta olan tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyor ve bu ödülü onlar adına alıyorum” dedi.

Yalçın, konuşmasının devamında Beyler İnşaat’ın çalışmalarına yönelik aktarımlarda bulundu: “2005 yılında İstanbul’da kurulan Beyler İnşaat, ilk etapta dizayn, dekorasyon ve tasarım üzerine planlandı. 2010 yılında kendi bünyesinde konut üretip pazarlamaya başladı. Şu ana kadar 2 binden fazla konutu hayata geçirdik. 2018’de hayata geçen 250 konutluk Bey Rezidans projemiz çok rağbet gördü. Proje bitene kadar satışların yüzde 90’ı tamamlandı. Bu, bizim hayata geçirdiğimiz ilk büyük ölçekli toplu konut projesiydi.

İkinci önemli projemiz ise Çorlu’daki karma ve yaşanılabilir konut projemiz. Şu an teslimata hazırlıyoruz. Ayrıca Beylikdüzü’nde Vincenza Konakları 1 dediğimiz kaliteli bir projeyi geçen yıl müşterilerimize teslim ettik. Çanakkale Gelibolu’da üç farklı projeyi tamamladık. Şu anda ise Beylikdüzü’nde Vincenza Konakları 2 isimli projeyi hazırlıyoruz. Bir diğer devam eden projemiz ise Private Rezidans. Esenyurt ve Beylikdüzü lokasyonunun kesiştiği noktada yükseliyor. Şimdiden ciddi anlamda talep gören bu projeyi 2024’ün Mayıs ayında hayata geçirmeyi planlıyoruz. Diğer yandan Beylikdüzü’nde örnek olmasını istediğimiz bir villa projemiz var. Bu proje kapsamında villadan öte bir malikane tasarlamayı planlıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir