CubeBOX Almanya’da boy gösterdi

Talaşlı imalat sanayisine sunduğu yeniliklerle liderliğini sürdüren Tezmaksan, dünyanın önde gelen üretim teknolojileri fuarı EMO Hannover 2023’te yer aldı. Tezmaksan, fuarda 36 ülkeye ihracatını gerçekleştirdiği robotlu otomasyon sistemi CubeBOX’ın en güncel versiyonlarını ve dünyada sadece beş ülkede üretilebilen beş eksenli makineler için palet sistemini sergiledi.

rkiye talaşlı imalat sanayinin üretim ve rekabet gücünü 40 yılı aşkın süredir artıran çözümler geliştiren Tezmaksan, 18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında EMO Hannover 2023’e katıldı. 2023’te “Yenilikçi Üretim” başlığı altında düzenlenen fuarda robotlu otomasyon sistemi CubeBOX’ın yeni versiyonlarını tanıtan Tezmaksan’ın standında en çok ilgi gören ürünlerinde biri de yalnızca beş ülkede üretilebilen beş eksenli makineler için palet sistemi oldu.

“Günümüzün rekabetçi ortamında artık herkes mükemmel üretmek zorunda”

Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, mevcut yüzyılın sanayici ile “hayır” diyemeyeceği iki kavram olan ‘Endüstri 4.0’ ve ‘Dijital Dönüşüm’ü buluşturduğunu belirterek “Günümüzün rekabetçi ortamında artık herkes mükemmeli üretmek zorunda. Tezmaksan olarak biz de üretimde mükemmeliyetçiliğin bir parçası olmak ve çözüm ortaklarımızı rekabette güçlü kılmak için Ar-Ge’ye önem veriyoruz. Böylelikle ileri teknolojili takım tezgâhlarının haricinde geliştirdiğimiz robotik sistemler, yazılımlar ve uygulamalar sayesinde sanayicinin çözüm ortağı oluyoruz. Bu noktada 40 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiğimiz hiçbir yeniliğin ardında tesadüf bulunmuyor. Tam aksine projelerimizde her daim bir arayış mevcut. Bunu da talaşlı imalat için en mükemmel sistemi kurgulama ve yaratma arayışıyla başarıyoruz. Teknolojik gelişime, dijitalleşmeye ve üretime olan arzumuz tek bir coğrafyaya sıkışıp kalamayacak kadar fazla. Tüm bunları konuşmak ve yaptıklarımızı göstermek için kendi alanının en nitelikli fuarlarından biri olan EMO Hannover’de yenilikçi sistemlerimizle yer alıp yerli imalatın neler başarabileceğini kanıtladık. Fuar süresince, firma standını 500’den fazla ziyaretçimiz ziyaret etti ve bu ziyaretçilerin yaklaşık 250 üzeri yeni ve potansiyel müşteri adayı olarak bize dönüş yaptı” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir