Dockers® BMX & Skate Battle’a İstanbul Marketing Awards’dan Ödül!

Pazarlama, reklam ve iletişim dünyasında geliştirilen projelerin en iyilerinin ödüllendirildiği İstanbul Marketing Awards 2023’te ‘Kurum ve Marka Etkinlikleri’ kategorisinin kazananı 9 Mayıs günü gerçekleşen Dockers® BMX & Skate Battle oldu!

  Pazarlama ve iletişim dünyasının en iyi işlerini ödüllendirmek ve bu alanda çalışan ekiplere motivasyon sağlamak amacıyla bu yıl 5. kez düzenlenen Istanbul Marketing Awards’un kazananaları; Arzu Deniz Aksoy, Çağlar Gözüaçık, Emrah Doğru, Hande Aydın ve Samet Ensar Sarı gibi alanında başarılı pazarlama ve iletişim dünyası profesyonellerinin başkanlığında toplanan bağımsız jürinin değerlendirmeleriyle belirlendi. Kazanan projelerin ödüllerine kavuştuğu tören, 13 Aralık akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.

Dockers

Projelerin 5 ana kategori altında değerlendirildiği törende toplamda 92 kategorinin kazananları ödülleri ile buluştu. ‘Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik’ kategorisinin altında yer alan ‘Kurum ve Marka Etkinlikleri’ kategorisinin kazananı ise 9 Mayıs günü nefesleri kesen BMX & Skate Battle etkinliği ile Dockers® ve Gravital oldu. Dockers® marka elçileri BMX sporcusu Bora Altıntaş ve kaykay sporcusu Berke Dikişcioğlu’nun moderasyonu ile düzenlenen etkinlikte; BMX ve kaykay dünyasının yetenekli isimleri hünerlerini sergilerken basın mensupları ve influencer isimlerden oluşan katılımcılar sokak stiline uygun kurgulanmış atıştırmalıkların ve DJ performansının keyfini çıkarmıştı.

 

Dockers

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir