Linens’in yeni yıl koleksiyonu Birdie, özel bir davetle tanıtıldı

Modern çizgisiyle evlere ışıltı katan Linens’in yeni kış temalı koleksiyonu Birdie, özel bir davetle tanıtıldı. Davetliler, Linens’in yeni koleksiyonu Birdie’nin yanı sıra aksesuar ve sofra grubunda öne çıkan yeni yıl temalı ürünleri de yakından inceleme imkanı buldu. Terrezza İtalia’da gerçekleşen keyifli davete Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak, Berrin Zorlu, Berrin Yoleri, Neşe Gönül, Aslı Şen, Hande Sezer Pekcan, Zeynep Özyağcılar, Sedef Çalarkan gibi iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimler katıldı.

 ‘Hayat Evde Başlar’ sloganıyla yaratıcı ve özgün tasarımlarla birçok ilke imza atan Linens, yeni yıl ışıltısını evlere taşıyan Birdie koleksiyonunu seçkin misafirlerin katıldığı özel bir davette tanıttı. Yaşam alanlarına stil katan Linens’in yeni kapsül koleksiyonu Birdie davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Eataly Zorlu’nun keyifli mekanı Terrezza İtalia’da gerçekleşen keyifli davete iş, cemiyet ve sanat dünyasının öne çıkan isimleri katıldı.

Davette söz alan Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak, “Linens ailesi olarak ilklerin ve yeniliğin öncüsü olmayı seviyoruz. Yaşamın başlı başına bir ilham kaynağı oluşuna duyduğumuz inanç ve yaşamın en önemli mihenk taşı doğaya duyduğumuz saygıyla çizgimizi hep bir adım öteye taşıyor ve tüketicilerimizin evlerini güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi. Stil sahibi dokunuşların evi yuvaya dönüştürdüğüne inandığını paylaşan Çolak, markanın değişemeyen hedefleri arasında her evi yuva yapma hedefi olduğuna vurgu yaptı.

Linens

Kış romantizmi yeni yıl enerjisiyle birleşti

Linens Birdie koleksiyonu kış romantizmini stil sahibi çizgilerle öne çıkarırken koleksiyonda yer alan yeni yıla özgü klasik dokunuşlar da dikkat çekti. Birdie ile yaşam alanlarına yılbaşı enerjisini taşıyan marka, kırmızı ve beyaz renklerdeki yılbaşı temalı kupalar ve tasarımıyla göz alan mumlukların yanı sıra yeni yıl masa konseptini tamamlayan dekoratif ürünlerini de davetlilerle paylaştı. Yeni yıla erken bir merhaba niteliğindeki özel davet keyifli sunumların yer aldığı brunchın ardından son buldu.     

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir