Marks & Spencer yeni yıl etkinliği ile ışıltılı hediye dünyasını davetlilere tanıttı

Dünyaca ünlü İngiliz giyim markası Marks & Spencer yeni yıl koleksiyonlarını ve ışıltılı hediye dünyasını, yılbaşının büyüsünü yansıtan bir etkinlikle tanıttı. Çok sayıda influencer, cemiyet hayatından isimler ve basın mensuplarının katıldığı keyifli etkinlik Swissôtel The Bosphorus’ta gerçekleşti.

MARKS & SPENCER yeni yılı görkemli bir etkinlikle karşıladı. Swissôtel The Bosphorus Chalet’de gerçekleşen davette, dünyaca ünlü markanın yeni yıl koleksiyonları tanıtıldı. Markanın kadın, erkek, çocuk giyim, iç giyim ve ev giyim koleksiyonları görücüye çıkarken, geniş yelpazedeki ev dekorasyon ürünleri de beğeni topladı. Soğuk kış günlerini ışıltılı koleksiyonuyla renklendiren Marks & Spencer, etkinlikte bu büyüyü iglo dekorasyonuyla sergiledi.

Marks & Spencer

Davette markanın parti, pijama, iç giyim koleksiyonu ile ve kozmetik setleri öne çıkarken ev ve yeni yıl dekorasyon ürünleri de göz doldurdu. Kışın vazgeçilmez parçaları kazaklar, bereler ve atkılar hem rahatlığın hem de şıklığın adresi oldu.

Marks & Spencer’ın 2024 Kış Koleksiyonu birbirinden zevkli, şık ve kaliteli seçenekler sunuyor. Lüks hissini yaşatacak trikolardan, kadın ve erkekler için etkileyici kokulara, tüm çocukların seveceği oyuncaklara kadar geniş bir hediye alternatifi sunuyor. Yılbaşı ruhunu yansıtan renkli giysiler ve çocuklar için nakışlı çoraplar, kışın ve yeni yılın büyüsünü yaşatacak, bu yeni yılı unutulmaz kılacak pek çok hediye seçeneği arasında yer alıyor.

Yeni yılı karşılarken yıbaşının ışıltısını hissetmek, kendisini ve sevdiklerini en güzel hediye seçeneği ile mutlu etmek isteyenler Marks & Spencer mağazalarında ve M&S Türkiye mobil uygulamasında buluşuyor!

 

 

 

Marks & SpencerMarks & SpencerMarks & Spencer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir