Sanat Buluşmaları Zorlu PSM touché’de Başlıyor!

Zorlu PSM touché’de Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu iş birliğiyle yepyeni bir etkinlik serisi başlıyor. Sanatseverler, Artkolik Buluşmaları’nda birbirinden ünlü konukların ilham verici hikayelerini dinleyecek.

Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu’nun kurucusu Nazlı Keçili moderatörlüğünde Artkolik Buluşmaları’nın ilk konuğu 18 Aralık’ta Can Bonomo olacak.

Zorlu

Zorlu PSM touché’de Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu iş birliğiyle yepyeni bir etkinlik serisi başlıyor. Artkolik Buluşmaları etkinlik serisinde misafirler, Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu’nun kurucusu Nazlı Keçili moderatörlüğünde, hayatın içinde sanatın izlerini süren sanatçılar, şairler, yazarlar, uzmanlar ve sanat profesyonelleriyle tanışma fırsatı bulacak.

Zorlu

Resim, heykel, şiir, öykü, roman, müzik, mimari gibi farklı sanat disiplinlerinde eserler sergileyen birbirinden ünlü konuklar, sanatın derinliklerine açılan kapıları aralayacak. 18 Aralık akşamı touché’de başlayacak olan Artkolik Buluşmaları’nın ilk konuğu başarılı sanatçı Can Bonomo olacak. 

Zorlu PSM ve Artkolik iş birliğiyle gerçekleştirilecek Artkolik Buluşmaları’nın 18 Aralık biletleri passo.com.tr’de satışta!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir