Vodafone Her Şey Yanımda’da “Yaz Coşkusu” başladı

Vodafone Her Şey Yanımda, “Yaza Hazırlık” konseptiyle ve özel kampanyalarla yaz coşkusunu başlattı. Buna göre, seçili tişörtlerde “3 Al 2 Öde” ve “2’nci Ürün 1 TL” gibi kampanyalar düzenlenirken; keten gömlek, şort, plaj ürünü, güneş gözlüğü gibi ürünler özel fiyatlarla sunuluyor.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerinin online alışveriş ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirdiği Her Şey Yanımda’da “Yaza Hazırlık” konseptiyle özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, seçili tişörtlerde “3 Al 2 Öde” ve “2’nci Ürün 1 TL” gibi avantajların yanı sıra keten gömlek, şort, plaj ürünü, güneş gözlüğü gibi ürün gruplarında Defacto, Mavi, Buratti ve Çetinoptik markalarından özel fiyatlı ürünler sunuluyor. Kampanya, Haziran sonuna kadar devam edecek.

VodafoneVodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

“Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda’da müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunmaya devam ediyoruz. Vodafone’lu olsun olmasın, Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ya da web sitemizi ziyaret eden herkes platformumuzu kullanabiliyor ve avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabiliyor. Yeni kampanyamızda müşterilerimizin yaz tatili heyecanına ortak oluyoruz. Farklı hediye seçeneklerimizle müşterilerimizin kendilerini ve sevdiklerini mutlu etmelerine vesile olacak ürünler sunuyoruz. Herkesi ‘Yaza Hazırlık’ kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

İlk alışverişlere özel hediyeler

Müşteriler, “Yaza Hazırlık” kampanyasına ek olarak platformdaki diğer kampanyalardan da yararlanabiliyor. Vodafone bireysel müşterileri, dijital çekiliş ürünleri hariç ilk alışverişlerinde 500 TL ve üzerine 5 GB, 750 TL ve üzerine 10 GB internet paketi kazanıyor. 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz oluyor.

36 aya varan alışveriş kredisi 

Müşterilere Fibabanka işbirliğiyle Alışgidiş Kredisi de sunuluyor. Bu kredi sayesinde alışveriş anında ek finansman ve vadelendirme çözümü sağlanıyor. Müşteriler, kredi kartlarında limit yoksa dahi 36 aya kadar vadelerde alışverişlerini tamamlayabiliyor. Vodafone Her Şey Yanımda, Alışgidiş Kredisi lansmanına özel 10 bin TL’ye kadar alışverişlerde %0 faizle 6 aya varan taksitle ödeme imkânı ve yine lansmana özel 36 aya kadar tüm vadelerde Fibabanka’nın en avantajlı faiz oranlarını sunan tek platform olma özelliği taşıyor.

VodafoneFarklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün

Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Süpermarket, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Anne-Bebek, Moda, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Ev-Yaşam, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Pet Shop, Oto Aksesuar ve Altın-Pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde 5 milyonu aşkın ürün sunuluyor. Toplamda binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 100 milyon kez ziyaret edildi. Toplam 25 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir