Madame Coco Hollanda’da İlk Mağazasını Açtı

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, Avrupa’daki yeni mağazasını Hollanda – Leidschendam, Den Haag’da açtı

 23 farklı ülkede toplamda 150 bin metrekareyi aşan satış alanıyla ve çok sayıda kategoriyi kapsayan geniş ürün yelpazesiyle sektörünün lideri olan Madame Coco, yurt dışı mağaza açılışlarına devam ediyor.

28 Haziran’da Hollanda’da ilk kez Leidschendam Bölgesi’nin Den Haag şehrinde açılan Madame Coco Mağazası, şehrin en prestijli AVM’si Westfield AVM (Westfield Mall of the Netherlands)’de bulunuyor.

Evler için hayal edilen yaşam tarzını ulaşılabilir kılmayı hedefleyen marka, dünyanın her köşesindeki evlere, her zevke uygun estetik yorumlar katarak dekorasyon trendlerini belirliyor. 

Mağazalara ek olarak www.madamecoco.com web sitesi üzerinden de hizmet vermekte olan Madame Coco, temmuz ayında e-ticaret operasyonunu Avrupa’ya genişletmeye hazırlanıyor.

Madame Coco Hollanda’nın ardından Fransa, İspanya, Portekiz ve İtalya’ya açılarak Avrupa’da satış ağını genişletmeyi planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir